Kariyer | Genpower Jeneratör
Genpower Jeneratör Menü Logo
Genpower Jeneratör Mobile Hamburger Menu

Kariyer

Biz Genpower’ız, çalışanlarımızla birlikte gittikçe büyüyen bir aileyiz.
Çalışanlarımızın yaratıcılıklarını ve yeni fikirlerini her daim destekliyor, ticari kaygılardan önce, mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamında bulunmalarına öncelik veriyoruz.

Çalışanlarımızın üstün performansa ulaşmalarında, daima gelişerek fark yaratabilmelerinde motivasyonun ne denli önem teşkil ettiğinin farkındayız, çalışanlarımızın motivasyonlarını artıracak etkin iletişim platformları yaratıyor, personelimizin iş kariyerlerini geliştirecek eğitim, teşvik ve motivasyonları sağlıyoruz.
Genpower kültüründe eğitim, hayat boyu devam eden bir süreçtir ve çalışanların kariyer planlamaları bu ilkeden yola çıkılarak şekillendirilmektedir.

Çalışanlarına daima artı değer sağlayacak kazanımlar sunan Genpower, yeniliğe açık, girişimci, rekabetçi ruha sahip, vizyon ve ilkeleri Genpower değerleriyle örtüşen takım arkadaşlarının Genpower’ı daha ileri noktalara taşıyacağına inanmaktadır.

Tüm çalışanlarımızın insan onuruna uygun çalışma koşullarında, sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışma hakkı olduğuna inanırız.
Çalışanlarımız bizim en değerli varlığımızdır ve çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak ve korumak en öncelikli iş hedefimizdir.
Genpower’ın başarısının mimarı olan değerli Genpowerlılara, kurumsal ve köklü bir firmaya yakışan cazip ayrıcalıklar sunulmaktadır.

Genpower'lı Olmak

Açık Pozisyonlar

Başvuru Formu

Ad Soyad
Email
Telefon
Profosyonel Alanınız
Okul Adı
Bölüm Adı
Mesaj