Jeneratörünü Doğrula | Genpower Jeneratör
Genpower Jeneratör Menü Logo
Genpower Jeneratör Mobile Hamburger Menu

Lütfen seçeneklerden en az ikisi için bilgi girin!

Genpower Kontrol Noktaları

Kapı menteşelerinde Genpower logosu bulunur.

Kapı kilitlerinde Genpower logosu bulunur.

Kapı anahtarlarında GNP logosu bulunur.

Gözetleme kapağında Genpower logosu bulunur.

Motor takozlarında Genpower logosu bulunur. Bazı modellerde bulunmayabilir.

Yakıt tankında Genpower logosu bulunur. Bazı modellerde bulunmayabilir.

Tüm Genpower Jeneratörleri, jeneratör hakkında bilgi içeren metal bir plaka üzerine kazınmış tanımlayıcı bir etikete sahiptir. Grup seri numarası: bu metal plakanın sol üst köşesindeki G.......... harfiyle başlayan 10 basamaklı bir seri numarasıdır. Grup seri numaraları üzerinde bulundukları jeneratöre aittir ve benzersizdir. Bir grup seri numarası örneği aşağıda gösterilmiştir.

Genpower jeneratörlerinin ana bileşenlerinden biri olan motorların her birinin kendine özgü bir seri numarası vardır. Bu seri numaralarını doğrudan motorların üzerindeki etiketlerde görebileceğiniz gibi jeneratörlerin üzerindeki metal grup etiketlerinde de bulabilirsiniz. Aşağıda bir motor seri numarası örneği gösterilmektedir.

Genpower jeneratörlerinin ana bileşenlerinden biri olan alternatörlerin her birinin kendine özgü bir seri numarası vardır. Bu seri numaralarını doğrudan alternatörlerin üzerindeki etiketlerde görebileceğiniz gibi jeneratörlerin üzerindeki metal grup etiketlerinde de bulabilirsiniz. Aşağıda bir alternatör seri numarası örneği gösterilmektedir.

Sahip olduğunuz Genpower Jeneratörün orijinal olup olmadığını kontrol etmenin birkaç farklı yolu vardır. Bunlardan biri bu uygulama üzerinden grup seri numarası / motor seri numarası / alternatör seri numarasını girerek orijinalliğini kontrol etmektir. Bir diğer yöntem ise grup etiketi üzerinde yazan bilgiler ile kontrol kartı içerisindeki bilgilerin uyuşup uyuşmadığını kontrol etmektir. Bir diğer yöntem ise orijinal Genpower jeneratörlerinin birçok yerinde Genpower logosunun basılı veya kabartmalı olduğunu kontrol etmektir. Bu logoların var olup olmadığını kontrol ederek ürününüzün orijinalliğini kontrol edebilirsiniz. Genpower logosunun jeneratörünüzün neresinde olduğunu bu uygulamadaki veya web sitesinde Kontrol Noktaları Listesinden öğrenebilirsiniz.

Lütfen bize hızlı bir şekilde geri bildirimde bulunun! Raporlama için bu uygulamadaki uygunsuzluk bildir butonunu kullanabilir veya web sitemiz/e-posta adresimiz/ telefonumuz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizinle hızlı bir şekilde iletişime geçileceğinden emin olabilirsiniz.