Jeneratör Sektöründe Güçlü Adımlar: Genpower Jeneratör'ün Demokratik Kongo Ziyareti
Genpower Jeneratör Menü Logo
Genpower Jeneratör Mobile Hamburger Menu

Genpower'ın Demokratik Kongo Ziyareti : Jeneratör Sektöründe Güçlü Adımlar

Genpower Jeneratör olarak, 6-9 Şubat 2024 tarihleri arasında, Demokratik Kongo Cumhuriyeti’ne düzenlenen Elektrik ve Elektronik İhracatçıları Birliği (TET) ve Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı'nın öncülüğünde düzenlenen ve uluslararası pazarlarda Türk ürünlerinin rekabet gücünü artırmayı hedefleyen elektrik üretim, dağıtım ekipmanları ve tüketici elektroniği sektörlerinde faaliyet gösteren işletmelerden oluşan ticaret heyetinin parçası olduk.

Heyetin gerçekleştiği Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nde, iki ülke arasındaki ticari ilişkileri pekiştirmek ve yeni iş birlikleri oluşturmak amacıyla çok sayıda B2B toplantısı gerçekleştirdik. Bu toplantılar, sektörümüzde faaliyet gösteren işletmeler için değerli fırsatlar sunarken ve iki ülke arasındaki ekonomik bağları daha da güçlendiren önemli adımların atılmasına olanak sağlamıştır.

Bu etkinliğin, her iki taraf için de uzun vadeli ve karşılıklı fayda sağlayacak iş birliklerinin başlangıcı olmasını umuyoruz.

Genpower Jeneratör  olarak, uluslararası iş birliklerimizi genişletmeye ve Türk elektrik sektörünü dünya çapında temsil etmeye devam edeceğiz.