HABERLER


Yeni Yıl Resepsiyonu
25/12/2011

Dünyanın tek çatı altındaki en büyük jeneratör fabrikası Genpower Jeneratör, yılbaşında resepsiyonunda büyükelçilere ev sahipliği yaptı.

Genpower Jeneratör Yılbaşı Resepsiyonu 22 Aralık 2011 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Müjdat Uslu ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin ev sahipliğinde düzenlendi. Bu yıl yabancı ülkelerin Türkiye Büyükelçileri onuruna düzenlenen resepsiyona Filipinler Cumhuriyeti Büyükelçisi Ekselansları Bayan Marilyn J. Alarilla, Yemen Cumhuriyeti Büyükelçisi Ekselansları Bay Abdulquawi Abdulwasa A. Al-Eryani, Tacikistan Cumhuriyeti Büyükelçisi Ekselansları Bay Farruh Homidinoviç Şarıpov, Katar Devleti Büyükelçisi Ekselansları Bay Abdulrazak Al Abdulghani, Japonya Büyükelçisi Ekselansları Bay Kiyoshi Araki Bahreyn Krallığı Büyükelçisi Ekselansları Bay Ebrahim Yusuf Abdulla, ASO Başkanı Sayın Nurettin Özdemir, Sincan Kaymakamı Sayın Ufuk Seçilmiş, Sincan Belediye Başkanı Sayın Mustafa Tuna ve Ankara’nın önde gelen iş adamları katıldı.

Dünya’nın tek çatı altındaki en büyük jeneratör fabrikası olan Genpower Jeneratör Fabrikası dünyanın dört bir yanından ülkelerin büyükelçilerini de tek çatı altında topladı. Güzel sohbetlere, keman ve viyolonselin eşlik ettiği gecede Genpower Jeneratör A.Ş Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Müjdat Uslu da yeni yıl öncesi böyle bir etkinlikte Büyükelçilerle ve işadamları ile bir araya gelmekten dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Yönetim kurulu üyelerimiz eşliğinde Büyükelçiler, işadamları ve basın mensupları Genpower Jeneratör fabrika turu gerçekleştirdiler. Yılbaşı resepsiyonunu katılan misafirler, dünyanın tek çatı altındaki en büyük jeneratör fabrikasında karşılaştıkları teknolojiden ve konfordan dolayı duydukları hayranlığı ifade ettiler.

Resepsiyonda Ressam Hikmet Çatinkaya, yaptığı yağlı boya tabloyu Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Müjdat Uslu'ya hediye etti. Katar'ın Ankara Büyükelçisi Sayın Abdülrezzak Elabdülgani ve ASO Başkanı Sayın Nurettin Özdebir'in de aralarında bulunduğu birçok davetli de günün anısına tabloya birer fırça darbesi attılar.


Fotoğrafları büyütmek için üzerine tıklayın.

1 1 1
1 1 1
1